назад
След САЩ '94 изкарахме хората на улиците да празнуват, не да стачкуват
“В Щатите вечеряхме на 44-ия етаж, а крупен бизнесмен подари на всички по една камера“
Обратно в новинатаКоментари - След САЩ '94 изкарахме хората на улиците да празнуват, не да стачкуват | Корнер.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018