Коментари - Робен: Уморих се от обвиненията, че симулирам | corner.dir.bg
назад

Робен: Уморих се от обвиненията, че симулирам

Нападателят на холандския национален отбор по футбол Ариен Робен отговори на многобройните обвинения, че е симулант.

Обратно в новината

Коментари - Робен: Уморих се от обвиненията, че симулирам | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари 21

А да осакатяваш други играчи не се ли умори? Ектор Морено от Мексико е вън от терена за 6 месеца след като Робен без нужда и с огромна злоба го изрита и му счупи крака - чу се само едно "храк"... След това Робен легна и се запревива за дузпа и си призна по-късно, че е симулирал...

Ама не се умори да симулираш, нали?

Ами престани да симулираш и ще си починеш.Симулант гаден

Но ти симулираш бе, Симуланте!

Днеска съобщиха по новините че от Холивуд са го номинирали за "оскар" за най добър актьор

Харесвах Холандския отбор в началото на надпреварата, въпреки че никога не съм им бил фен. Нооо след тези изпълнения на Робен и кандидатстването му за главна роля в театъра са ми супер противни. Толкова изкуствени мятания и превъртания с двойни и тройни аксели дори в кънките и гимнастиката не могат да направят ..... дори при най малкия допир отскача все едно е на трамплин. Който иска да си го защитава, но този човек ми падна много в очите.

Rick

много добре казано

Rобен,срещу футболната тълпа и испанските недорасляци,презрение е единствения щит!вкараж два гола на германците,отиваж в маниънажтет, за слава ;аржентинците са ви в кърпа вързани!

Каквото и да направи Робен, а и Холандия, феновете на Испания ще продължават да го плюят! Нали ги развинти за онова 5:1. Продължавате да сипете злоба, така повече боли! HUP HOLLAND HUP!!!

Испания има слаб отбор и от всеки ще падне. Първенството им се прави от чужденци и нямат собствени играчи. На отбора на Холандия дъжда им помогна, защото испанците нямат практика да играят при дъжд, а за холандците е всекидневие...

... спри да симулираш и им затвори устата :) :) :)

Ем прав си е човека! Да не признаеш, че си симулирал направо... Колко футболисти изобщо имат смелостта да си признаят, че са симулирали, а??? Направо го изядоха с тези критики, дано да не са е смахнал само от това мрънкане на съперниците и ФИФА!

Футбола не е спорт а бизнес-казва се футболна индустрия. В бизнеса ударите под кръста и симулациите са нещо обикновено. Свиквайте.

То да беше само футболът...вече всички спортове станаха бизнес. Аз се отказах да гледам футбол през 1996 - беше станал прекалено комерсиален и нямаше красота в него както в предните десетилетия. Тази година след 18 г пауза реших да се пробвам и гледах част от мачовете в предварителна фаза и всички след това. Изводът ми до момента е, че нищо не съм пропуснал за тези 18 г., футболът е станал още по непривлекателен. Ще изгледам мачовете до края и след това ще направя пауза може би завинаги.

НароденСъд 2

Решението на проблема ти е лесен, налича се Премиер Лийг! Всичко друго е боза...

Не се умори да тичаш, та ще се умориш да полегаш, ае нема нужда, кажете там кво зобите и да се приключва. Освен испанците, които очевидно беха дошли на и за "бело" в Бразилия, какво бихте на тоя мондиал??? Колосите австралия, които ви изпотиха и чили, после да не говорим как бихте мексико и накрая титана коста рика. Ако отмахате аржентина с 3 на 0 в редовното и после без дузпи и продължения си вземете финала може и да се каже, че сте играли добре.

Същото може да се каже и за Бразилия.

Рубенчо, чадо, точно такова впечатление остави досега у хората, които гледаха мачовете на Холандия. Лягаше на земята като жена, която си го проси. Не отива на футболист от твоята "класа" да се държи така на терена. Затова чилийците спечелиха обичта и уважението на всички, защото хем играха много добре, хем се държаха като мъже!

Робен е много пъргав и повратлив. Вижда и усеща опитите за спъване, волни или неволни, и тялото му реагира инстинктивно, отскача и се претъркаля за да избегне травма. Според мен много повече трябва да се коментира защо срещу технични футболисти като Робен, Неймар, Меси и др. се използват непозволени прийоми на възпиране демек балтии. Вместо това всички реват, че симулирали. Ами мен ако опитват да ме спънат 40 пъти по време на футболен мач и аз ще падам предварително за да избегна травми, няма да чакам да ми счупят крака като на нигериеца в осминафиналите.

Да каже къв зоб ползва, да си купя и аз.. велик е!

щом си се уморил, не симулирая вече