Коментари - Моуриньо: Бразилия ще спечели Световното | corner.dir.bg
назад

Моуриньо: Бразилия ще спечели Световното

Мениджърът на "Челси" Жозе Моуриньо прогнозира, че Бразилия ще спечели домашното Световно първенство.

Обратно в новината

Коментари - Моуриньо: Бразилия ще спечели Световното | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари 151

gancho

и кво стана сега

Пълен профан, да не кажа ГЛУПАК!!!

7:1 за германия направо си го спечели :D

Финал-Германия срещу Аржентина.

LOL, expert.

Хахахахахаххахахахахахахха!!!!!! Евала Жозе, евала Моуриньо :))))))

Браво Моуриньо,на пъп гледаш на хой познаваш

мноо си тъп бате Мауо

Хахахахха ще спечелят сигурен съм! Сега отивам да заложа всичко в еврофутбол за победа на бразилия ХАХАХАХХААХХАХА

при сегашното 0:7 няма начин

Поредния Карък

Добре, бе, Но страдаме, седем е добро число...

ГЕРМАНЦИТЕ ИМ РАЗКАЗАХА ИГРАТА НА БРАЗИЛЕРОСИТЕ

Рекорд на Световно 11:0 Германия има още време да го подобри!

gancho

xa xa aide 0:8

голем специалист,сигурно говори за следващото световно

gancho

0:7

gancho

да бе да стана 0:6

е стига им вече, че почвам да ги съжалявам ! ми то ще им причинят гражданска война на бразилците..

Парасветовното.

е човека. Само не е казал кое световно. Имат още шанс за 2018...:)

Единственото обяснение е че мача е купен

Както казах в 19:48ч.,титлата на Бразилия минава през Германия и съм на път да позная.Заложил съм доста в Еврофутбол.Успех на Бразил за 3 място.

Наздраве !

0:5 за 29 минути... Имаш шанс.

МОУРИНЬО,ТИ СИ КАТО ПЕЛЕ И СТОИЧКОВ,МНОГО ПОЗНАВАТЕ,НО КОГАТО СТЕ ГЛАДНИ И ЖАДНИ.

И к'во викате рекъл специалния лигльо?

Ако съм на мястото на собственика на Челси, след това изказване на Муриньото веднага му прекратявам договора.

не разбира и от футбол "специалния". От него остана само един прякор :)))

леко се е объркал...

колко да е леко ? 5 - пъти :))

Този клоун продължава с изцепките...

ПОЗНА! Ха-ха

дано утре е малко по интересно...

Ясно, мислех че ще има финал на финеса и футболната красота Бразилия-Аржентина. Но нищо-утре шляпаме холандските коне и в неделя шляпаме и немските им братя с копита.

Бразилия едвам се дотътри до този полуфинал и не показа нищо, с к8ето да те възторгне.Същото , та даже и по тъжно, бе представянето дотук на Аржентина. Човек трябва да има хубави спомени, но не може да се живее със спомени!...

Бразилия са под стрес от собствените си очаквания и треньор демоде. А гаучосите глей утре как мачкат.

тези германци ги биха като маче у дирек... ма то бива бива ама толко бой си е чиста гавра

Да ми ядеш х.я на тепсия. Отивай бързо да си лягаш докато не съм те запукал по празната шикалка, малоумник

Бразилия и Аржентина отдавна не олицетворяват финеса и футболната красота. Без гения на Меси и Неймар това са два посредствени отбора. Последният истински бразилски отбор беше този на д-р Сократес и Зико.

Ще бъде чудо ако Аржентина успее да премине през Холандия. Ха дано де, че тогава на германците ще им е по-лесно на финала. И въобще е крайно време прехвалените латиноси да започнат да ги пускат срещу европейските отбори за да лъсне истината: няма футболна сила извън Европа. А сега евро-силите се отстраняват едни други и накрая някой коц кон вземе купата с дузпи

Ти циганин ли си бе пич.Ди Мария е аржентински циганин,ако не знаеш.

Мдам, шляпате ги със задните си части :)

наистина истински оргазъм! Да духат супата латиносите! Има много да се учат като идват да бачкат в Европа! Истински спектакъл! Дано още 2-3 им набутат 2-рото!

Не се пени-в неделя ше ги оседлаем немските коне.

Мария, и кои сте вие ??? Смехурко :))

Присъщо на жените е да се приема желаното за действително! А вземи и смени пиенето с нещо , което ти подхожда.

Ще ми оседлаеш делфина, олигофрен

Световното по хокей.

Аз като разправях че бразилският отбор е много слаб и са сбирщина палячовци, някои невярваха. Досега само помощ от съдии, и късмет че срещаха само латински отбори на елиминациите, първо Чили после Колумбия. Е сега дойде първият ЕВРОПЕЙСКИ ОТБОР и палячовците ще пътуват. Бундестима ги приземи много добре.

Муриню е малоумник.

Не съм вярвал, че ще гледам такъв бой над бразилците. Равносилно е на оргазъм...

ЛОЛ... това изказване някак не ми се връзва с това, което гледам в момента... предполагам, след този мач просто ще сменят целия отбор, тези поне могат да го направят няколко пъти това упражнение и да не се забележе видима разлика в играта...

Само че идеята е точно разлика да има! Или и новите ще паднат, но "красиво".

Това е най-бездарният отбор на Бразилия досега!

Заминаха вече,край! Въпреки,че мечтаният за мен финал беше Бразилия-Аржентина трябва да отчетем,че Германия на това Световно е много достоен отбор ,който трябва да вдигне купата!МАШИНИ!

Надявам се да гледаме Германия - Холанзия!

Германия-Холандия също е вариант,да.... важното е да има класен футбол,другото са подробности!

Надей се. На финала сме ние. Конете ги биеме утре на финала-Ди Мария ще развинти братята им коне от Германия.

Moу много ги разбира нещата.... Смешник.

Айде чакаме швабетата на финала да ги пляскаме.

Мечтай си.

С 5-0 за Германия ще видят финал през крив макарон. :D :D

Дойчовците вече водят с 5 гола. Е..а ти и специалиста. Тоя мач да го прекратяват, че местните направо ще въстанат. Шампионът вече е ясен.

Жозе,позволи ми да не се съглася,като казваш : "...знаят какво правят..."..щото в момента гледам мача - май изобщо не знаят какво става.. ;-)

Всичко е уредено и съм склонен да му вярвам.Не е имало случай Бразилия да са домакин и да не са взели купата.

е са ще е първия път...

Много разбираш,ейй много,та чак глупости тропкаш.А,Уругвай дали не са правили на Бразилия това, което сега Германците.Само ,че тогава е финал.А, резила е по скромен от днешния.

Млад и глупав си. Да беше проявил малко повече интерес към футболната история. През 1950 год на световното първенство в Бразилия, домакините са абсолютен фаворит, но в последния мач получават жесток шамар. Всички очакват протоколен мач и едва ли не купата да бъде дадена на домакините, но Уругвай става световен шампион.