Моуриньо: Бразилия ще спечели Световното
Мениджърът на "Челси" Жозе Моуриньо прогнозира, че Бразилия ще спечели домашното Световно първенство.
Обратно в новинатаКоментари - Моуриньо: Бразилия ще спечели Световното | Корнер.dir.bg
Коментари 151
Хахахахха ще спечелят сигурен съм! Сега отивам да заложа всичко в еврофутбол за победа на бразилия ХАХАХАХХААХХАХА
е стига им вече, че почвам да ги съжалявам ! ми то ще им причинят гражданска война на бразилците..
Както казах в 19:48ч.,титлата на Бразилия минава през Германия и съм на път да позная.Заложил съм доста в Еврофутбол.Успех на Бразил за 3 място.
Ако съм на мястото на собственика на Челси, след това изказване на Муриньото веднага му прекратявам договора.
Ясно, мислех че ще има финал на финеса и футболната красота Бразилия-Аржентина. Но нищо-утре шляпаме холандските коне и в неделя шляпаме и немските им братя с копита.
Бразилия едвам се дотътри до този полуфинал и не показа нищо, с к8ето да те възторгне.Същото , та даже и по тъжно, бе представянето дотук на Аржентина. Човек трябва да има хубави спомени, но не може да се живее със спомени!...
тези германци ги биха като маче у дирек... ма то бива бива ама толко бой си е чиста гавра
Да ми ядеш х.я на тепсия. Отивай бързо да си лягаш докато не съм те запукал по празната шикалка, малоумник
Бразилия и Аржентина отдавна не олицетворяват финеса и футболната красота. Без гения на Меси и Неймар това са два посредствени отбора. Последният истински бразилски отбор беше този на д-р Сократес и Зико.
Ще бъде чудо ако Аржентина успее да премине през Холандия. Ха дано де, че тогава на германците ще им е по-лесно на финала. И въобще е крайно време прехвалените латиноси да започнат да ги пускат срещу европейските отбори за да лъсне истината: няма футболна сила извън Европа. А сега евро-силите се отстраняват едни други и накрая някой коц кон вземе купата с дузпи
наистина истински оргазъм! Да духат супата латиносите! Има много да се учат като идват да бачкат в Европа! Истински спектакъл! Дано още 2-3 им набутат 2-рото!
Аз като разправях че бразилският отбор е много слаб и са сбирщина палячовци, някои невярваха. Досега само помощ от съдии, и късмет че срещаха само латински отбори на елиминациите, първо Чили после Колумбия. Е сега дойде първият ЕВРОПЕЙСКИ ОТБОР и палячовците ще пътуват. Бундестима ги приземи много добре.
ЛОЛ... това изказване някак не ми се връзва с това, което гледам в момента... предполагам, след този мач просто ще сменят целия отбор, тези поне могат да го направят няколко пъти това упражнение и да не се забележе видима разлика в играта...
Заминаха вече,край! Въпреки,че мечтаният за мен финал беше Бразилия-Аржентина трябва да отчетем,че Германия на това Световно е много достоен отбор ,който трябва да вдигне купата!МАШИНИ!
Дойчовците вече водят с 5 гола. Е..а ти и специалиста. Тоя мач да го прекратяват, че местните направо ще въстанат. Шампионът вече е ясен.
Жозе,позволи ми да не се съглася,като казваш : "...знаят какво правят..."..щото в момента гледам мача - май изобщо не знаят какво става.. ;-)
Всичко е уредено и съм склонен да му вярвам.Не е имало случай Бразилия да са домакин и да не са взели купата.
Много разбираш,ейй много,та чак глупости тропкаш.А,Уругвай дали не са правили на Бразилия това, което сега Германците.Само ,че тогава е финал.А, резила е по скромен от днешния.
Млад и глупав си. Да беше проявил малко повече интерес към футболната история. През 1950 год на световното първенство в Бразилия, домакините са абсолютен фаворит, но в последния мач получават жесток шамар. Всички очакват протоколен мач и едва ли не купата да бъде дадена на домакините, но Уругвай става световен шампион.