Моуриньо: Бразилия ще спечели Световното
Мениджърът на "Челси" Жозе Моуриньо прогнозира, че Бразилия ще спечели домашното Световно първенство.
Обратно в новинатаКоментари - Моуриньо: Бразилия ще спечели Световното | Корнер.dir.bg
Коментари 151
Някой, някъде е заложил, познал и направил...тлъсти пачки :))))) Имам чувството, че е целият бразилски отбор начело с треньора. Може да са заложили и на точен резултат. Затова си дадоха толкова зор да вкарат поне веднъж. :)))))
и какъв е този моуринио? специалист или обикновен корумпиран тъпак като всички, които имат нещо общо с футбола
след 7:1, се оказва, че този е такъв футболен ''експерт'' колкото Доган е хидроинженер
Компанията 7up официално съобщи, че поема генералното спонсорство на бразилския национален отбор, срещу поставяне логото на компанията върху екипите на "селесао".Договора ще влезе в сила, след като рекламните дизайнери на компанията измислят как да превърнат буквата P в 1 :).
Тоа квот казе се е подзнал. Моля, Дир-а да държи тази новина поне до края на световното. :)
Треньорите не са добри в прогнозите. И за Пеле казват, че не познава в предвижданията и затова не му позволили да се изкаже за това световно.
Както се казва на този свят всичко се връща.Германците биха и за Мексико и за Чили и за Хърватска.За едно обаче май им се възхишаваме всички - себеотрицание, липса на егоизъм, борбен дух, липса на звезди от рекламите със зализани перчемчета.Истински бойци!Машини!Браво!
Само като му гледам фасона и си мисля, че му има нещо. Заблудено латино. Тия там се мислят за върха ... Айде по-полека, по-полека, че видяхме снощи за какво иде реч ... На всеки може да се случи, вашите страсти бяха победени от хладния мозък. Имай го В предвид, дядка! :)
Много ти разбира главата. Ако се печели с 0 на 7. Ега ти слабия отбор. Браво на германците. Винаги са добри! (само от нас падат)
К`вото и да си говорим Жозе няма да остане без работа, винаги може да седне зад волана като шофьор на автобус...
Моу .... от уважение към факта, че направи Интер носител на ШЛ, няма да кажа какво мисля за теб.
Затова го изгониха и от Реал ,вече не може да различи истинския спорт от емоционалния.
ЖУзетУ, само не е казал кое "световно". Имат още шанс за 2018 г., батковите. Да се разплачеш от...кеф !! Както беше казал Гари Линекер:... и накрая германците винаги печелят...:)
Предлагам да си скъсаш тренерско тескере.Играели с борбен дух, таратанци, не знаеха на кой свят се намират.Още Чили трябваше да ги направи наблюдатели от ООН, ама имаха късмет.
Къде видя тази отборна игра и това самораздаване? Във всеки мач разчитат само на един Неймар и играят само 15 мин.
Емоционално изказване - криво му е станало че немците набили родния му отбор с 4:0. А пък то какво стана в действителност срещу Бразилия, никой не го е вярвал.
когато бихме цска с 7;2 чорбарите изглеждаха така,както бразилците сега;нещастни,да ги съжелиж.