Коментари - Моуриньо: Бразилия ще спечели Световното | corner.dir.bg
назад

Моуриньо: Бразилия ще спечели Световното

Мениджърът на "Челси" Жозе Моуриньо прогнозира, че Бразилия ще спечели домашното Световно първенство.

Обратно в новината

Коментари - Моуриньо: Бразилия ще спечели Световното | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари 151

...мдаа, "едно е да искаш, второ е да можеш...трето и четвърто - да го направиш". Днешния отбор на Бразилия е само бледа сянка на някогашната слава. Не се правя на голям разбирач, но ми се струва, че бразилците винаги са се славели с перфектни, направо магични пасове. Това днес го няма.Освен това, едно време бразилските футболисти така играеха, сякаш танцуваха.Бяха много коректни и щадяха противниковите играчи. А днешния им отбор ми се вижда доста груб. Колко недостижима е класата на легендарните Зико, доктор Сократес и Фалкао!....Лично мнение - този Неймар, Наймар ли е има много неприятно излъчване - на дребен циганин тарикат от факултето.Грозно изрусен и с мазна физиономия в стил "аз съм най-велик". Много повече ми допада Меси, който има излъчване на примерен ученик и в същото време е гениален!

Страхотни бяха наборе!

Не го знам какъв "специалист" е тоя, ама определено няма право в случая. На всеки гледал мачовете на Бразилия му става ясно, че не се представят на ниво и пак хитруват! Нямат място на финала и се надявам немците да успеят да се справят с наглостта им и подлите им номера.

АКО НЯКОЙ ИМА ВЪПРОСИ ДА СЕ ОБЪРНЕ КЪМ БЛАТЕР

Tоя цървул да ги разправя на баба си тези приказки...Бразилия ще стане шампион, не защото играят добър футбол, а защото така са решили измамниците от ФИФА. Бразилия са гола-вода...И Хебър-Пазарджик ще ги тъпче, ако ги хване...

АРЖЕНТИНА!

Ще спечелят, щото са домакини, иначе са пълна скръб...

Aко искате да спечелите пари,драги разбирачи,заложете на чемпион-Xоландiя.Vерваите ми!

И аз мисля така

финала е германия -холандия.евро футбола е по добар от ъужноамериканския.шампион е гемания,холандия,брасил,аргентина. *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

Че ще спечели,ще спечели няма съмнение,някога ,но не и това.

бразилците ако не бяха домакини, от групата нямаше да излязат, смешна работа са *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

Сяамо че всичко това де отнася д....холандците - те играят със сърце и дух плюс техника плюс един Робен, който е 1 оттук нататък и пак ще му гледат бутонките отдолу като профучи... Само личната намеса на Дон Блатероне може да ги спре.

Убеждавам се, че много хора които не разбират от футбол като теб драскат врели некипели без да имат ни най-малка представа от това. Да наричаш холандците тези дървари и този Робен прост добри играчи в сравнение с техничната игра на аржентинците е пълна подигравка. По нищо не се различават тъпите холандци от белгийците треторазрядни отбори които изпотрошиха краката на най-добрите вкл. Ди Мария

Ако холандците са дървари, то Аржентина трябва да са пълни дърводелци...много смешно ми става когато бъркате реалността с това, което искате да се случи...

след тези тежки мачове се съмнявам че силиците на холандците ще им стигнат. Просто аржентинците ще си ги надиграят и отиват на финал. Другият финалист е Германия. Това е. Бразилия с толкова кадрови проблеми, съдиите и две рамена да им ударят мачът просто няма как да си го вземат. Това е. Който иска да ме слуша.

Финал Германия-Аржентина.

Световната им титла минава през Германия.

Мен къде ме забравяте