Моуриньо: Бразилия ще спечели Световното
Мениджърът на "Челси" Жозе Моуриньо прогнозира, че Бразилия ще спечели домашното Световно първенство.
Обратно в новинатаКоментари - Моуриньо: Бразилия ще спечели Световното | Корнер.dir.bg
Коментари 151
...мдаа, "едно е да искаш, второ е да можеш...трето и четвърто - да го направиш". Днешния отбор на Бразилия е само бледа сянка на някогашната слава. Не се правя на голям разбирач, но ми се струва, че бразилците винаги са се славели с перфектни, направо магични пасове. Това днес го няма.Освен това, едно време бразилските футболисти така играеха, сякаш танцуваха.Бяха много коректни и щадяха противниковите играчи. А днешния им отбор ми се вижда доста груб. Колко недостижима е класата на легендарните Зико, доктор Сократес и Фалкао!....Лично мнение - този Неймар, Наймар ли е има много неприятно излъчване - на дребен циганин тарикат от факултето.Грозно изрусен и с мазна физиономия в стил "аз съм най-велик". Много повече ми допада Меси, който има излъчване на примерен ученик и в същото време е гениален!
Не го знам какъв "специалист" е тоя, ама определено няма право в случая. На всеки гледал мачовете на Бразилия му става ясно, че не се представят на ниво и пак хитруват! Нямат място на финала и се надявам немците да успеят да се справят с наглостта им и подлите им номера.
Tоя цървул да ги разправя на баба си тези приказки...Бразилия ще стане шампион, не защото играят добър футбол, а защото така са решили измамниците от ФИФА. Бразилия са гола-вода...И Хебър-Пазарджик ще ги тъпче, ако ги хване...
Aко искате да спечелите пари,драги разбирачи,заложете на чемпион-Xоландiя.Vерваите ми!
финала е германия -холандия.евро футбола е по добар от ъужноамериканския.шампион е гемания,холандия,брасил,аргентина. *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
бразилците ако не бяха домакини, от групата нямаше да излязат, смешна работа са *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
Сяамо че всичко това де отнася д....холандците - те играят със сърце и дух плюс техника плюс един Робен, който е 1 оттук нататък и пак ще му гледат бутонките отдолу като профучи... Само личната намеса на Дон Блатероне може да ги спре.
Убеждавам се, че много хора които не разбират от футбол като теб драскат врели некипели без да имат ни най-малка представа от това. Да наричаш холандците тези дървари и този Робен прост добри играчи в сравнение с техничната игра на аржентинците е пълна подигравка. По нищо не се различават тъпите холандци от белгийците треторазрядни отбори които изпотрошиха краката на най-добрите вкл. Ди Мария
след тези тежки мачове се съмнявам че силиците на холандците ще им стигнат. Просто аржентинците ще си ги надиграят и отиват на финал. Другият финалист е Германия. Това е. Бразилия с толкова кадрови проблеми, съдиите и две рамена да им ударят мачът просто няма как да си го вземат. Това е. Който иска да ме слуша.