Коментари - Лео Меси: Заслужавахме повече титлата | corner.dir.bg
назад

Лео Меси: Заслужавахме повече титлата

Звездата на Аржентина Лионел Меси не скри разочарованието си от загубата с 0:1 от Германия след продължения на финала на футболния Мондиал 2014 в Бразилия.

Обратно в новината

Коментари - Лео Меси: Заслужавахме повече титлата | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари 123

После ходи говори, че във FIFA няма стъкмистика. Меси по никакъв начин не показа, че заслужава този трофей. Нито се раздаваше кой знае колко, нито пък беше кой знае какъв лидер на отбора си. Честито все пак на Германия. Изстрадаха си титлата.

Като е толкова ВЕЛИК защо не вкара положението накрая и да докаже че повече заслужавали? Такъв сватбарски удар не отива на футболист с големи претенции!И само след 5 минути му дават индивидуална награда?! Не става братле, всички гледаме за какво става въпрос, МЕАСИ е просто един добър футболист ама чак пък гениален?! Марадона, Пеле още се помнят ама тоя палячо след 10 г следващото поколение ще питат : "Кой е тоя ?" Помините ли Марио Кемпес- колкото сега го помнят някой толкова и тоя прехваления ще го помнят, моментна слава, това е!

Помнят се,помнят се,пич!Който гледа футбол,ги помни!Всяко световно си има звезди-въпроса е ,колко дълго ще се задържиш.

Дрънкаш пълни глупости, не играе добре в последно време и незнам защо и не ми харесва много, обаче си остава най-добрия, достатъчно съм го гледал как играе преди, само знаете да хейтвате.

какво значи заслужавахме? това че накрая ритахте безогледно, и съдията си затваряше очите. по скоро заслужавахте да завършите с 9 играчи.

Защо като го награждаваха около него си запушваха носовете?

Бъркаш, омбре, бъркаш. Много добър играч си, но като цяло в сравнение с немците нищо не направихте!

Този е такъв нещастник. Цяла "Барселона " играе за него. На световните си проличава какъв е нещастник. На това поне вкара. На миналото не можа. И ще ми се сравнява с Дон Диего. Онзи има душа. Този просто ми е противен. Аутсайдер.

Абе, къде е Геле, бе?

Тъй, бат Неси. Излъгаха ви германците. Хванахте се на хорото да играете за равен в редовното време. Ритахте в страни от вратата. И ония също. За залозите де. Няма ли кой да ви каже, че германците спят, като мечки от около 20 декември до 10 февруари на другата година. Почиват, лекуват се и като дойдат летните турнири са на ниво физически. Освен това взеха акъл от испанската игра и хоп на върха.

Малко ли е да си втори на Световно първенство. И двата отбора играха страхотно!

Ако беше толкова добър можеше с последния пряк свободен да вкара, само, че той изби сватбарски.

"Той заслужи "Златната топка" за .." Не, не я заслужи - дадоха му я. Направо абсурдно.

Вземи се скрий бе, кравар!

Този е гледал някой друг мач! Че на всичкото отгоре и Златна незнам си кво му дали. Къде отиде футбола?!?!

O,аре стига с тия глупости бе-кой бил по-добър-дрън,дрън.През цялото време мача си беше на кантар-можеха и Аржентина да бият-и те щяха да са си заслужили титлата.Сега,след мача,смешно звучи ,,прогнозата" на Робен,че Аржентина нямали шанс срещу Германия-ха ха ха-смешко.

Минусчета,избивате на фенщина.Изгледайте мача още веднаж и ще ви се изяснят нещата.

Dimi

Да мача беше равностоен с рамото което съдията даде на Аржентинците - остави ги да ритат и млатят немците без да им покаже картоните... поне 2 червени (втори жълти) картона им спести съдията...

И ти го гледай, братче, ама с другите очила. :)

ха ха ха-и двата тима ми са любими бе,мой човек.Даже и се ядосах малко,че няма кого да псувам-ха ха ха,но това е-който вкара става СШ-равен мач.Предимството на германците си пролича в края ;-)по-добра физическа подготовка.

Пич разбира се, че можеха да победят и Аржентина, то и Алжир имаха шанс да победят Германия. Футболът не винаги е логичен спорт. Та вчера вечерта се случи логичното - победи отбора с по-добър дух, с по-креативна игра и повече желание за победа, загубиха дърварите, дето съдията незнайно защо не изгони двама-трима от тях за грубости и онази примадона Меси, който си мислеше, че само като му чуят името защитниците сами трябва да се изтеглят в страни.

мрън...мрън...мрън...

Да бе, да...Ми да бяхте вкарали поне едно от всичките си изтървани положения. А ти лично беше абсолютно безличен на терена.

Защо Меси получи Златната топка за най добър играч на турнира? Та той дори не е топ реализатора на турнира. Защото е Меси, хубаво ама това не значи че в това световно той беше най добрия играч, те и резултатите си го показват. Топ реализатора е от Колумбия втория след него е в отбора на победителя а накрая награждават Меси това нещо не го разбрах. Пък и защо тази титла трябва непременно да се връчва на нападател. А титлата я заслужава този който си я спечели в мача. Германия победи значи те я заслужават.

за да не реве детето ама то иска другата играчка:DDDDDDDD

Я пак! Футболът е колективна игра и печели отборът, който играе и се раздава. А аржентинците освен че не са екип, определено показват и страшно скучен футбол!

Абе Вие въобще не заслужавахте да играете на финал, ама това са си лични мнения и може да са субективни...

Бях за Аржентина, искрено исках да победят, но, Меси, извинявай, не може да застане играч срещу противников вратар и да бие стандартно (останах с впечатление, че иска да се отърве от топката).Та това е финал на световно първенство! Не може германски футболист да води топката до пеналта 30 метра, двама арж. футболисти са до него и той успя да направи перфектно подаване. И то на играч около когото нямаше никого.Защо? Къде му бяха пазачите? Ти лично, не може да биеш постоянно статичните положения по стандартен начин. И то неточно.А имаше и други възможности: прехвърляне на стената, подаване на играч по далеч от вратара (заучени положения) и.т.н. Схемата на германците бе известна - бързи крила и центриране за директен обстрел. Германците направиха също сума ти грешки, но вие не можахте да се възползвате.Така, че НЕ БЯХТЕ ЗА СВЕТОВНАТА ТИТЛА. Второто място по ви подхожда.

То ако питаш бразилците и те заслужаваха повече, но като не си вкарал гол и не си победил, явно не ти се полага купа.

Меси си пие пепсито, яде си чипса и му е през златната топка за някакво световно.

Е, те точно това му е проблема...

Victoria

Първо не е вярно че са заслужавали повече, второ той така си приказва запред хората - от целия отбор Меси изглеждаше най-слабо натъжен. Който не вярва да пусне записа отново и да сравни истинската мъка у другите играчи с Меси-евата.

симпатичен си ми, но си много далеч от истината, че сте заслужавали повече титлата. Имаше по-добро от вас, така че не съжалявай. След четири години ще пробвате пак :)

Като изключим това, че е симпатичен +1

абе джудженце,какво сте заслужили? оня ръгач масчерано трябваше да го изгонят поне 3 пъти ,съдята ви пожали и ви буташе до последно ,даже и фаул ви дадоха след като изтече и добавеното време на продълженията ,ама нали сте кьопави нищо не направихте.

деер

Аз не знам, кой заслужава повече, но и съдията май имаше подобно мнение?! Аз бих се радвал да видя български продукт, който се противопоставя по този начин на съдията. Спомняте ли си един финал в Атина, когато Милан си би 4:0, въпреки , че му отменяха голове на поразия?! Моля всички, които ще хвалят или плюят да насочат поне 10% от тази енергия в здравомислещо мнение за българския спорт!

И кой каза, че заслужаваш повече?! Аржентина на това световно първенство, въпреки наличието ти, показа най-скучния футбол! Никаква титла не си заслужавал повече - още на полуфинала срещу Холандия трябваше да отпаднете!

Глупости на търкалета! Скучен си ти. Тая германия дето толкова лелеете за нея, яката машина и т.н така ще ви/ни смаже при един световен проблем, че си ви е бедна фантазията. Пък вие й лижете гза.

Лумпените се събудиха :)

Далече си от истината ! Дори когато се отметнахме от партньорството си с Германия през Втората световна , немците гледаха благосклонно на нас и при отстъплението си не ни прегазиха , когато се обърнахме срещу тях ! Винаги са ни толерирали !

Вярвам, че Меси ще има още възможности на следващото световно първенство.....Тогава Германия ще е скапана, т.к. повечето й футболисти са застаряващи......

не бих разчитал на това! Гледай статистика моето момче :)

Погледни резервната скамейка на Германия и после дрънкай небивалици! Мога да ти изброя 6-7 млади таланта на Германия, които за следващото световно ще са от ранга на сегашните им батковци. Кевин Воланд е единия, който в последния момент отпадна от състава за това световно. Ерик Дурм и Матиас Гинтер така и не влязоха в игра но отсега бяха сред резервите на националния на Германия. Следя още 5-6 играчи, които догодина вече ще се знаят от доста специалисти по света, за сега са още в сянка но са сред най-обещаващите таланти на Германския футбол. Два жокера - Леонардо Битенкорт и Леон Горетзка.

Боска ти у ред ли си. Льов в момента подготвя новото поколение и дори вече ги включва успешно в отбора. Германия има много добри млади и обещаващи футболисти. Та не леж на тази кълка.

Роси помисли си пак преди да дрънкаш глупости.Направи си труда да видиш на колко години е Гьотце.Германците имат голям набор от играчи а твоя Меси (месия)(джудже) следващотото СП ще е завяхващ играч.Най гнусното беше че му дадоха златната топка,че с какво Робен е по лош от него примерно.На това световно прехвяалените многомилионни дриш..иовци визирам Роналдо Меси и Неимар не помогнаха в достатачна степен на отборите си. Deutshland Deutshland uber alles

Не си прав, за някои неща. Да Германия ще е основен фаворит на следващото СП, да Робен, може би заслужаваше повече златната топка. Но Меси и Неймар изкараха отборите си от групите - на 80% заслугата е тяхна. Роналдо игра с контузия, личеше си, че не е пълноценен. А и техните отбори, прекалено много разчитаха на тях. Просто се видя, че футбола е отборна игра, примери - Германия, Холандия, Колумбия, Коста Рика, Мексико, Чили