Коментари - БФС наказа ”Левски” с два мача без публика | corner.dir.bg
назад

БФС наказа ”Левски” с два мача без публика

Дисциплинарната комисия към БФС наказа "Левски" с два мача без публика заради поведението на феновете в Ловеч, съобщава сайтът на Българския футболен съюз.

Обратно в новината

Коментари - БФС наказа ”Левски” с два мача без публика | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари 31

Хм, отбора на милицията куца - няма милиционер на власт и нещата не вървят на добре ! Свършиха и парите на борат, за да им купува мачовете и се борят да останат в А група ! Тъжното е, че заради тези катили БГ футблола ни е на дъното - изкуствено бутаха един нещастен геренски отбор, напълниха БФС с подуянски цървули и резултата е на лице - без протекции са кръгла нула, а България нама класиране нито на Европейско нито на Световно първенство ! Защото уефски не дава - само взима ! Нищо не са дали на БГ Футбола, няма и да дадат !

Ама колко бързо изскочи от храсталака... Бравос Хрюша!!!

Телета, трябва да ви изхвърлят от всички групи. Да си играете само със себе си. Ега ти телешкия манталитет. Когато не печелите по право винаги чупите и рушите. Когато печелите пак рушите. До кога ще се търпи вашата простотия и некадърност, гарнирана с липса на интелект. Забрана за този гнусен отбори и затвор за публиката му. Това ще оправи футбола в БГ. Простотията никога не е довела до просперитет. Срещу простотията единствения начин да се действа е със сила. От друго простака не разбира. Феновете на батковспор са тъпи и прости до безобразие. Други няма как да станат фенове на това нищо с претенции, откраднало името на най-великия българин.

Тъжна е говеждата съдба.

Цялата "агитка" в урановата мина!

Пак им се размина на малоумниците от сектор Б.

ЛЕВСКИ трябва да бъде закрит за да не пречи на тъпите ЦСКА рски формирования...той пречи дори да е последен, защото е идеал и морал !

Няма спор, че е идеал - гунди пиян убива трима човека и себе си, гугутката преди година убива "само двама", огнянов хванат пиян да кара, дембеле също, борат шмърка и купува мачове, нямат нито един футболист, продаден в голям отбор - нито един и нито една титла спечелена без "спорни съдийски решения" ! Наистина е идеал ... за измекярите !

Лефскиспор и морал --- малииииииии. Да не поверва човек че може някой да съчетае двете думи. Лефскиспор и морал ха ха ха. След колко хиляди години, че до сега морал в лефскиспор не е имало. Или морал е всичко угодно на лефскиспор?

Бяха и си останаха хуни!

левскарите са един тумор за Българският футбол - независимо дали са на терена или в БФС досега НЯМА случай, в който да са допринесли нещо за футболът в България ! левски е един насила създаден отбор, лансиран и поддържан преди от милиционери, после от политици, сега от мафиоти с една единствена цел - да извлекат печалба от него. Футболът никога не е присъствал на Герена и няма причина това да стане и за в бъдеще,защото и футболистите и треньорите знаят, че мачовете са им уредени !Е, затова е нормална реакцията на простаците от Герена, когато батков привърши парите, не купува съдиите и им се налага сами да печелят мачовете.Затова левски никога не е имал успехи в Европа и никога няма и да има - просто защото са твърде разглезени, за да играят футбол ! Нямат добра детско-юношеска школа, нямат качествени играчи, нямат кадърни треньори, нямат разумни собственици, нямат и нормална агитка - само необразовани и комплексирани простаци,чалгаджии и наркомани - е как по дяволите очакват да имат резултати ? Свиквайте левскарчета, с влизането в ЕС мафиотски отборчета като левски изчезват безследно ...

Винаги е хубаво да се научи нещо ново. Аз мислех, че проблемът е в недоразуменията наречени "агитки", но явно другите агитки са и клубове по шахмат и добро възпитание, само тоя на левскарите не ставалал... Благодаря ви, че ме просветихте, да не си умра прост. ;) Ех, мъко, мъко... И ти ли като ходиш на мачовете на ЦСКА да скандираш "Кър за "Левски", оле!" независимо с кого играят? :) Определено поведение за подражание :) Проблемът само е, че ти ще страдаш още повече, ако закрият "Левски", че няма да има кого да мразиш толкова...

КОЛКО си тъп, изкуствено създаден през 1914 г малко след като идиотите комунисти създадоха сталинския кретенизъм ЦСКА ПРЕЗ 1948 Г КАТО ПРОТИВОСТОЕНЕ НА КАПИТАЛИЗМА...ама как да го зацепиш, трябва акъл ?!?!

"Фенове", на дрогата естествено, не на Левски. То с тая дрога, как да не са им фенове полицайте.

Гонзо появи ли се от дупчицата дето се беше сгушил след мачо?

Руиз

Съгласен съм с Петров.

Левски няма нужда от публика. В следващите два мача ГонзЮ ще е едновременно публика, треньор, спортен директор, охрана и портиер. Моите възможности са безгранични, не ми трябват Пепета, мепета. скромно отбеляза синьо - черната легенда ГонзЮ.

За какво му е на "Левски" публика, като има съдии...

Ако имаше съдии щеше да е първи като кретените твои, ЦСКА Червено знаме..поздрави от ИНТЕР МИЛАНО.

То и без това го няма половината стадион .

Принципно трябва да изискват камери гледащи към публиката и да дават при провинение на полицията, която да взима съответните мерки срещу нарушителите. Да се наказват конкретните виновни, а не клубовете и другите хора.

Наказанието за хвърлени предмети, пиротехника (когато е забранена), сбивания и хулигански прояви, ТРЯБВА да е ОТНЕМАНЕ на точки - 1 път - 3 точки, 2 път - 6 точки, трети път - 12 точки, четвърти път - 24 точки, пети път - изхвърляне в долна група! Питам в случая, на какво основание няма да допуснете публиката на Черно море и Славия да гледат любимците си при гостуването на Левски? Те какво са виновни, че ги наказвате с лишаване на гледане на мач?

Ще има три стола пред сектор Г за гостуващите агитки. Няма да са ощетени. Според предварителните заявки ше има и свобидни места

Проблемът е, че ще се появят едни "агитки" под наем и тогава да видиш какво чупене ще падне.

Наказание "лишаване от публика" е пълна ГЛУПОСТ! Какво е виновна публиката на отборите с които ще играе наказания? Те на какво основание нямат право да са на стадиона?

Защо полицаите не си вършат работата? Да проверяват на входовете и да арестуват невъздържаните! Публиката не е виновна за бездействието на полицията!

Същите тези полицаи са на мачове на гостуващи отбори в Ловеч. Да си чул за предното гостуване (Черно море, Берое) нещо подобно? Май проблемът не е в полицията...