БФС наказа ”Левски” с два мача без публика
Дисциплинарната комисия към БФС наказа "Левски" с два мача без публика заради поведението на феновете в Ловеч, съобщава сайтът на Българския футболен съюз.
Обратно в новинатаКоментари - БФС наказа ”Левски” с два мача без публика | Корнер.dir.bg
Коментари 31
Хм, отбора на милицията куца - няма милиционер на власт и нещата не вървят на добре ! Свършиха и парите на борат, за да им купува мачовете и се борят да останат в А група ! Тъжното е, че заради тези катили БГ футблола ни е на дъното - изкуствено бутаха един нещастен геренски отбор, напълниха БФС с подуянски цървули и резултата е на лице - без протекции са кръгла нула, а България нама класиране нито на Европейско нито на Световно първенство ! Защото уефски не дава - само взима ! Нищо не са дали на БГ Футбола, няма и да дадат !
Телета, трябва да ви изхвърлят от всички групи. Да си играете само със себе си. Ега ти телешкия манталитет. Когато не печелите по право винаги чупите и рушите. Когато печелите пак рушите. До кога ще се търпи вашата простотия и некадърност, гарнирана с липса на интелект. Забрана за този гнусен отбори и затвор за публиката му. Това ще оправи футбола в БГ. Простотията никога не е довела до просперитет. Срещу простотията единствения начин да се действа е със сила. От друго простака не разбира. Феновете на батковспор са тъпи и прости до безобразие. Други няма как да станат фенове на това нищо с претенции, откраднало името на най-великия българин.
ЛЕВСКИ трябва да бъде закрит за да не пречи на тъпите ЦСКА рски формирования...той пречи дори да е последен, защото е идеал и морал !
Няма спор, че е идеал - гунди пиян убива трима човека и себе си, гугутката преди година убива "само двама", огнянов хванат пиян да кара, дембеле също, борат шмърка и купува мачове, нямат нито един футболист, продаден в голям отбор - нито един и нито една титла спечелена без "спорни съдийски решения" ! Наистина е идеал ... за измекярите !
левскарите са един тумор за Българският футбол - независимо дали са на терена или в БФС досега НЯМА случай, в който да са допринесли нещо за футболът в България ! левски е един насила създаден отбор, лансиран и поддържан преди от милиционери, после от политици, сега от мафиоти с една единствена цел - да извлекат печалба от него. Футболът никога не е присъствал на Герена и няма причина това да стане и за в бъдеще,защото и футболистите и треньорите знаят, че мачовете са им уредени !Е, затова е нормална реакцията на простаците от Герена, когато батков привърши парите, не купува съдиите и им се налага сами да печелят мачовете.Затова левски никога не е имал успехи в Европа и никога няма и да има - просто защото са твърде разглезени, за да играят футбол ! Нямат добра детско-юношеска школа, нямат качествени играчи, нямат кадърни треньори, нямат разумни собственици, нямат и нормална агитка - само необразовани и комплексирани простаци,чалгаджии и наркомани - е как по дяволите очакват да имат резултати ? Свиквайте левскарчета, с влизането в ЕС мафиотски отборчета като левски изчезват безследно ...
Винаги е хубаво да се научи нещо ново. Аз мислех, че проблемът е в недоразуменията наречени "агитки", но явно другите агитки са и клубове по шахмат и добро възпитание, само тоя на левскарите не ставалал... Благодаря ви, че ме просветихте, да не си умра прост. ;) Ех, мъко, мъко... И ти ли като ходиш на мачовете на ЦСКА да скандираш "Кър за "Левски", оле!" независимо с кого играят? :) Определено поведение за подражание :) Проблемът само е, че ти ще страдаш още повече, ако закрият "Левски", че няма да има кого да мразиш толкова...
"Фенове", на дрогата естествено, не на Левски. То с тая дрога, как да не са им фенове полицайте.
Левски няма нужда от публика. В следващите два мача ГонзЮ ще е едновременно публика, треньор, спортен директор, охрана и портиер. Моите възможности са безгранични, не ми трябват Пепета, мепета. скромно отбеляза синьо - черната легенда ГонзЮ.
Принципно трябва да изискват камери гледащи към публиката и да дават при провинение на полицията, която да взима съответните мерки срещу нарушителите. Да се наказват конкретните виновни, а не клубовете и другите хора.
Наказанието за хвърлени предмети, пиротехника (когато е забранена), сбивания и хулигански прояви, ТРЯБВА да е ОТНЕМАНЕ на точки - 1 път - 3 точки, 2 път - 6 точки, трети път - 12 точки, четвърти път - 24 точки, пети път - изхвърляне в долна група! Питам в случая, на какво основание няма да допуснете публиката на Черно море и Славия да гледат любимците си при гостуването на Левски? Те какво са виновни, че ги наказвате с лишаване на гледане на мач?
Ще има три стола пред сектор Г за гостуващите агитки. Няма да са ощетени. Според предварителните заявки ше има и свобидни места
Наказание "лишаване от публика" е пълна ГЛУПОСТ! Какво е виновна публиката на отборите с които ще играе наказания? Те на какво основание нямат право да са на стадиона?
Защо полицаите не си вършат работата? Да проверяват на входовете и да арестуват невъздържаните! Публиката не е виновна за бездействието на полицията!