назад
БФС наказа ”Левски” с два мача без публика
Дисциплинарната комисия към БФС наказа "Левски" с два мача без публика заради поведението на феновете в Ловеч, съобщава сайтът на Българския футболен съюз.
Обратно в новинатаКоментари - БФС наказа ”Левски” с два мача без публика | Корнер.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018