назад
Динамо Киев изхвърли мултимилонния Сити от ЛЕ
Манчестър Сити отпадна от Лига Европа, след като на осминафиналанта фаза бе елиминиран от отбора на Динамо Киев. "Гражданите" спечелиха мача реванш с 1:0, но с общ резултата 1:2 украинците продължават напред.
Обратно в новинатаКоментари - Динамо Киев изхвърли мултимилонния Сити от ЛЕ | Корнер.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018