Гонзо: Шансовете ни за титлата намаляха
Спортно-техническият директор на Левски Георги Иванов призна след равенството 0:0 с Миньор, че шансовете на "сините" за титлата значително намаляха.
Обратно в новинатаКоментари - Гонзо: Шансовете ни за титлата намаляха | Корнер.dir.bg
Коментари 6
гооонннннннннннннннннннннннннззззззззззззззззооооооооооооо като фудболист евала като шев си много слаб просто си подаи оставката. не се мачи бади маж.
Тъй, тъй - намаляха - от минус безкрайност вече клонят към минус безкрайност на квадрат
-И ти ли откачи бе момче, като футболист-да, ама за никакъв директор ни ставаш и ти го знаеш. -Що се пънеш и срамиш и отбора и феновете...
"Загубихме почти шансове за титлата и Купата".А какво точно значи "почти".Просто няма вече такива...(особенно за купата)!!!
нема такива дебили ама на батков парите са на финала та е взел от гонзо как да го гони сега гонзо пак си доведе ясенчо и така ше ни ебават тия дебили а за фудболистите мога да кая че са пална трагедия у наше село играеме по добре *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.