Коментари - Бербо в идеалния отбор на Англия, Бейл е №1 | corner.dir.bg
назад

Бербо в идеалния отбор на Англия, Бейл е №1

Голмайсторът на Премиършип Димитър Бербатов попадна в идеалния отбор на анкетата Футболист на футболистите в Премиършип.

Обратно в новината

Коментари - Бербо в идеалния отбор на Англия, Бейл е №1 | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари 12

следващия сезон ще бъде номиниран в идеалния състав на Локо Мездра, заедно с Жоро Бекъма

иска ли ти се? обикновено е така, недоволните от живота си неудачници се радват на неуспехите на успелите. не унивай

идиот

стига сте ни занимавали с тоя смешник . в англия хората го казаха ПРОВАЛ, видяхме го колко струва .

А ти многознайко къде ще си тогава??? Ти сигурно си мноооооого преуспял неудачник и завистник!

кой

Хващам се на бас по 100 лв, че догодина Жоро Бекъма ще има повече номинации от Бербатов

а твоите номинации многознайко колко ще са??? Неуспял малък човек си ти с комплекси....

Има да дишаш праха на такива като Бербатов до края на живота си, а пък ти ги плюй колкото искаш.Ти сигурно за година взимаш толкова колкото той за едни ден ... даже по-малко.Дреме му на него какво мислиш....

Кажете нещо,де?!

ДА ИМАТЕ ДА ВЗЕМАТЕ./да не казвам друго/БЕРБО СИ Е БЕРБО-ВЕЛИК Е ! МОЖЕ ДА ВИ Е МНОГО МЪЧНО НО Е ТАКА. А СЪРА АФ.АФ.АФ...... НЕКА ВЕЧЕ ДА ИЗЛЕЗЕ В ПЕНСИЯ , ТОЛКОВА .А СЕГА МИСЛЕТЕ ЗАЩО!