Коментари - Съсипаният Бербо отива в Рома? | corner.dir.bg
назад

Съсипаният Бербо отива в Рома?

Българският нападател Димитър Бербатов може да стане част от новата Рома, твърди в днешния си брой вестник "Стандарт", цитиран от ТопСпорт.

Обратно в новината

Коментари - Съсипаният Бербо отива в Рома? | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари 85

Мястото му е там: в Рома от кв.Хр.Ботев.Краино време е да слезе на земята и да разбере че с това си наддмено поведение скоро ще отиде там от където е дошъл:при мама на село!!!!!

Еййй от злоба и завист кръв пикаеш... ама нека. Утре като вкара нов хетрик друга песен ще пеете...

не разбрахте ли ,че има голямо значение срещу кого вкарва. и 10 да вкара на последния е без значение . Важното е един ама ПОБЕДЕН в голям мач.Точно това му убягва в цялата кариера.

пиидал *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

стига вече глупости , само си чешете езиците .................

А на Римската стена пуснаха краставиците по 3 лв. - долни спекуланти!