В Англия: Манчини пожела Бербатов в Сити
Специализираният в трансферните слухове на Острова сайт "Каут Офсайд" разпространи много любопитна новина – Манчестър Сити проявява интерес към Бербатов и е готов да го привлече през лятото, ако българинът изяви желание да напусне Манчестър Юнайтед.
Обратно в новинатаКоментари - В Англия: Манчини пожела Бербатов в Сити | Корнер.dir.bg
Коментари 3
Ето това е!На Фърги му скриха шапката.МС ,колко по-лесно се пише от МЮ.Ако Митко иде там ,ще скъса от голове МЮ.Има навика да вкарва по 5 гола.На МЮ още никой футболист не е вкарал 5 гола.Още повече че рижима е по мек,такъв какъвто на Берба му харесва.Освен това Манчини ще го научи да ходи с много мацки.А това не е за пренебрегване.Рууни,Лампард и Тери си напарви страхотна реклама със плтени курви.Знаеме ги ние италянците-може да е куцо и сакато,но е ДА е трудолюбиво.Пък и Манчини е много по-ителигентен от старата лисица и старата уиски помпа незабравимия треньор от близкото минало ,най-големият треньор във футболната история роденият в Шотландия Сър Алекс.Мир м/у двамата.Фърги пусни Митко и си дръж другият сваляч Рууни.Чичерито е много млад за да го намесвам м/у мъжете,пък и религизон като испански воин от 16 век.Мир и на него!Момчета,Бербо винаги става изкупителна жертва на гордостта на САФ.