Барселона обмисля да подаде жалба до УЕФА срещу Моуриньо
Барселона обмисля да подаде жалба до УЕФА срещу наставника на Реал (Мадрид) Жозе Моуриньо, съобщава официалният сайт на каталунците.
Обратно в новинатаКоментари - Барселона обмисля да подаде жалба до УЕФА срещу Моуриньо | Корнер.dir.bg
Коментари 5
с тия идиотщини. Ясно е 4е заради голямата уста на Жозе страда Реал. Въпреки това този отбор не е имал и няма да има по добър треньор от него. Истината им казва, но истината в днешно време носи единствено негативи. Така е в целия свят. Много измислен картон.
Хайде сега след 2:0 и едно дисциплинарно наказание за Страхливия. Не е лесно в Испания Моуриньо не е лесно ...:)
Моуриньо може да е добър треньор, но лично аз смятам,че Гуардиола вече го надминава. А Мау не умее да губи с достойнство. Играта на балета вчера беше най-жалката гледка на света - грубо и селяндурско все едно гледаме селски мач от В група в България. Барса имат класа и са на светлинни години напред! Дори когато губят го правят с достойнство!