назад
Адебайор: Футболът е игра за мъже, в Барса плачат като бебета
"За няколко дни играх 3 пъти срещу Барселона и всеки път трябваше да играем с 10 човека, не мога да го повярвам", оплака се нападателят на Реал Мадрид Емануел Адебайор след загубата с 0:2 от каталунците в първия полуфинал от Шампионската лига.
Обратно в новинатаКоментари - Адебайор: Футболът е игра за мъже, в Барса плачат като бебета | Корнер.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018