Коментари - Адебайор: Футболът е игра за мъже, в Барса плачат като бебета | corner.dir.bg
назад

Адебайор: Футболът е игра за мъже, в Барса плачат като бебета

"За няколко дни играх 3 пъти срещу Барселона и всеки път трябваше да играем с 10 човека, не мога да го повярвам", оплака се нападателят на Реал Мадрид Емануел Адебайор след загубата с 0:2 от каталунците в първия полуфинал от Шампионската лига.

Обратно в новината

Коментари - Адебайор: Футболът е игра за мъже, в Барса плачат като бебета | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари 7