Сър Алекс: Не може съдията да бърка в такива мачове
Мениджърът на Манчестър Юнайтед сър Алекс Фъргюсън остана разочарован след загубата с 0:1 от Арсенал. Шотландецът призна, че реферът е сбъркал с отсъжданията на дузпи както в полза на Юнайтед, така и за Арсенал.
Обратно в новинатаКоментари - Сър Алекс: Не може съдията да бърка в такива мачове | Корнер.dir.bg
Коментари 5
Моуриньо да се учи как се "плюят" технично съдиите. То и в тая работа майсторлък се иска :) (не че Фърги е прав, де!)
На мъжките к... така им го вкарват.Мръсник.Скапаняк.Тотален провал за местните изтънени пе....
Е с какво заслужихте? Дъвчи дъвка и чака Чикчирика да долети в 89 мин. и да вкара случайно гол с глава ... верно, че понякога се случва, ама чак да го очакваш във всеки мач си е малко нереално ... много ще е добре да губят още МЮ - може и да се сети чичката, че едно време имаше добра комбинация Руни, Берба, Нани и може и пак да ги ползва ...