назад
Сър Алекс: Не може съдията да бърка в такива мачове
Мениджърът на Манчестър Юнайтед сър Алекс Фъргюсън остана разочарован след загубата с 0:1 от Арсенал. Шотландецът призна, че реферът е сбъркал с отсъжданията на дузпи както в полза на Юнайтед, така и за Арсенал.
Обратно в новинатаКоментари - Сър Алекс: Не може съдията да бърка в такива мачове | Корнер.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари 5
Коментирай
Е с какво заслужихте? Дъвчи дъвка и чака Чикчирика да долети в 89 мин. и да вкара случайно гол с глава ... верно, че понякога се случва, ама чак да го очакваш във всеки мач си е малко нереално ... много ще е добре да губят още МЮ - може и да се сети чичката, че едно време имаше добра комбинация Руни, Берба, Нани и може и пак да ги ползва ...
На мъжките к... така им го вкарват.Мръсник.Скапаняк.Тотален провал за местните изтънени пе....