назад
Бербатов: Имам план за действие, след 19-та титла, следва 20-та!
"Надявам се хората, които ме харесват, и харесват отбора, да са доволни. Аз съм най-доволен, защото съм голмайстор, и сме шампиони. Най-важното е, че всичко свърши добре за нас, 19 титли е нещо феноменално," заяви българският нападател на Манчестър Юнайтед Димитър Бербатов, веднага след края на сезона в Премиършип, пред телевизия Нова спорт.
Обратно в новинатаКоментари - Бербатов: Имам план за действие, след 19-та титла, следва 20-та! | Корнер.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари 6
Коментирай
браво бербо радвам се за успехите ти , и ти позелавам още. \да си зив и здрав. *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.