Коментари - Бербатов: Имам план за действие, след 19-та титла, следва 20-та! | corner.dir.bg
назад

Бербатов: Имам план за действие, след 19-та титла, следва 20-та!

"Надявам се хората, които ме харесват, и харесват отбора, да са доволни. Аз съм най-доволен, защото съм голмайстор, и сме шампиони. Най-важното е, че всичко свърши добре за нас, 19 титли е нещо феноменално," заяви българският нападател на Манчестър Юнайтед Димитър Бербатов, веднага след края на сезона в Премиършип, пред телевизия Нова спорт.

Обратно в новината

Коментари - Бербатов: Имам план за действие, след 19-та титла, следва 20-та! | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари 6