назад
Българите с победи на ММА турнира ”Maxfight 21”
Любо Симеонов-Гребеца регистрира втория си пореден успех на професионалния ММА ринг, побеждавайки Джими Амбриз-Титана в основната среща на турнира по ММА MAXFIGHT-21, който се проведе в Зимния дворец на спорта.
Обратно в новинатаКоментари - Българите с победи на ММА турнира ”Maxfight 21” | Корнер.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018