назад
Загуба за България на старта на Световната лига
Загуба с 2:3 от Германия записа българският национален отбор по волейбол на старта на 22-рото издание на Световната лига.
Обратно в новинатаКоментари - Загуба за България на старта на Световната лига | Корнер.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари 5
Коментирай
Какво му беше на Силвано, та го смениха! Стойчев е добър,но за националните отбори на България, трябва тренъорите да са чужденци! не че нямаме добри тренъори,ама много се влияят от този и онзи. да ама не! сладури, дано следващата среща победим ;)))