назад
България се измъчи, но все пак победи Япония
България победи Япония с 3:2 гейма във втория мач между двата отбора в зала "Конгресна" във Варна. Така запазихме, макар и минимални, шансовете си за класиране във финалната фаза.
Обратно в новинатаКоментари - България се измъчи, но все пак победи Япония | Корнер.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари 4
Коментирай
Гледах мача - на приливи и отливи играехме.На моменти блокадата ни се губеше.Но имаше и страхотни отигравания и блокажи.Японците играха страхотно- абе сумураи не се предават без бой.