Коментари - България се измъчи, но все пак победи Япония | corner.dir.bg
назад

България се измъчи, но все пак победи Япония

България победи Япония с 3:2 гейма във втория мач между двата отбора в зала "Конгресна" във Варна. Така запазихме, макар и минимални, шансовете си за класиране във финалната фаза.

Обратно в новината

Коментари - България се измъчи, но все пак победи Япония | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари 4

Също и Боян Йорданов поразителната лява ръка, Дани Милушев и Краси Кайдарски

Гледах мача - на приливи и отливи играехме.На моменти блокадата ни се губеше.Но имаше и страхотни отигравания и блокажи.Японците играха страхотно- абе сумураи не се предават без бой.

Искам си Ники Николов, Теди Салпаров и Владо Николов. Без тях не е същото... ;-(

Просто не искат ли,не могат ли?!Все някой им пречи?!Отказал съм се да ги гледам на живо!