България изпусна Полша на старта на финалите

България взе само точка в първия си мач от Световната лига. "Лъвовете" отстъпиха на Полша с 2:3 гейма (25:20, 23:25, 14:25, 25:22 и 15:13) в двубой, в който можеше да се види всичко.

Обратно в новината

Коментари - България изпусна Полша на старта на финалите | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Всичко е до психическа нагласа, според мен. Втори гейм колко лесно и бързо го взехме. Нашите играха с такава лекота и увереност. Водехме поляците с цели 10 точки... в 3ти гейм обаче нещата коренно се обърнаха...направо не ги познах нашите... не е като да не могат, ма* му , просто не искат... :/

Според мен, нашите момчета играха на високо ниво.Имам само една забележка кам Радо Стойчев, надявам се да успее да стигне до него.Според мен трябва да извади от игра Андрей Жеков.Не че не го харесвам, но прави немислими грешки за едно европейско първенство.Първото което не вдига добре топките за нападателите, второто което е не играе през центъра а винаги в двата края, което в началото има успех, но после като ни свекне противника и не можем да го изненадаме.Успех от мен срещу Аржентина и срещу Италия...

Имаше 3-4 човека от нашите които играха на супер високо ниво, но нямахме късмет накрая... Две от решаващите 3 точки след 12:12 тайбрека бяха поради липса на късмет/съдийско недоглеждане.

Не сте достатъчно зрели от край време. Поляците са в криза, а ние ... Превъзхождаха ни в атака. Изгубихме,защото в решителния четвърти гейм атаките ни бяха плахи, липсваше концентрация, не играем с центровете.

слаби слаби а поляците едвам играха...

Ходи ти играй бе, нещастник! Супер си играха, просто малко лош късмет и много некадърен съдия (грешки в ощърб и на двата тима)...