Левски взе драматична победа на ”Герена” (видео)

Левски спечели една от най-сладките си и ценни победи в последните години. "Сините" победиха с 2:1 словашкия Спартак Търнава, след като губеха до 89-ата минута.

Обратно в новината

Коментари - Левски взе драматична победа на ”Герена” (видео) | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Евала за мъжеството. Дано се сработят и заиграят, че въпреки пет минутната еуфория накрая, 89 минути си бяха истинска мъка.

Прасета, прасета, всичките прасета на мезета!!!!!! Ей грухчовци, нещо ви се стегна курешката от боклукчиите ви, поради пернишкото нахалство да не си плащаш за петото и яденото!!!! Уплашиха се, че могат да пазнат от ловчанските фрешчета и решиха да играят с детския отбор!!!!!! Само така - там нямате трансфери!!!!!!

Видяхме световно известния чешки футбол-с добра отбрана,силна халфова линия и бързи атаки!Предричам загуба с 3:0 в Търнава!

Е гоуеми са!

Браво! Победа, въпреки главния свиркаджия!

Е това е Левски - мъже до край!

Хаха.С това ли се гордеете.Малииии,закъса ли са го в Уефски.Успех говеда.Успех говеда.Това си е гордост за вас.

духа на гънди ви спаси в последните секунди -добре че се помолих *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

АБЕ 4ОРБАР4ЕТАТА ОТ " НАДЕЖДА " , МНОГО РАНО ЗАПО4НАХТЕ ДА ГЪРМИТЕ И ГРУХТИТЕ . И НАКРАЯ СИ ПРЕХАПАХТЕ ЗУРЛИТЕ (-:

Ти си недоклатен недоносник бе, охлюв.

ти много ли си клатен бе мекотело

Напред момчета,само така, мач се играе до последния сигнал !!! Успех в Търнава !!!