Левски взе драматична победа на ”Герена” (видео)

Левски спечели една от най-сладките си и ценни победи в последните години. "Сините" победиха с 2:1 словашкия Спартак Търнава, след като губеха до 89-ата минута.

Обратно в новината

Коментари - Левски взе драматична победа на ”Герена” (видео) | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Напред момчета,само така, мач се играе до последния сигнал !!! Успех в Търнава !!!

АБЕ 4ОРБАР4ЕТАТА ОТ " НАДЕЖДА " , МНОГО РАНО ЗАПО4НАХТЕ ДА ГЪРМИТЕ И ГРУХТИТЕ . И НАКРАЯ СИ ПРЕХАПАХТЕ ЗУРЛИТЕ (-:

духа на гънди ви спаси в последните секунди -добре че се помолих *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

Е това е Левски - мъже до край!

Ти си недоклатен недоносник бе, охлюв.

ти много ли си клатен бе мекотело

Браво! Победа, въпреки главния свиркаджия!

Хаха.С това ли се гордеете.Малииии,закъса ли са го в Уефски.Успех говеда.Успех говеда.Това си е гордост за вас.

Е гоуеми са!

Видяхме световно известния чешки футбол-с добра отбрана,силна халфова линия и бързи атаки!Предричам загуба с 3:0 в Търнава!

Прасета, прасета, всичките прасета на мезета!!!!!! Ей грухчовци, нещо ви се стегна курешката от боклукчиите ви, поради пернишкото нахалство да не си плащаш за петото и яденото!!!! Уплашиха се, че могат да пазнат от ловчанските фрешчета и решиха да играят с детския отбор!!!!!! Само така - там нямате трансфери!!!!!!

Евала за мъжеството. Дано се сработят и заиграят, че въпреки пет минутната еуфория накрая, 89 минути си бяха истинска мъка.