назад
Владо Николов: Проблемът е психологически
"Ние сме безспорно по-добрият отбор", заяви веднага след края на мача Словакия – България (3:2) капитанът на българския тим Владимир Николов.
Обратно в новинатаКоментари - Владо Николов: Проблемът е психологически | Корнер.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари 1
Коментирай
Нашите спортисти така и не разбраха, че в съвременния спорт няма слаби и неподготвени отбори и основното за успеха са духа и настройката във всеки мач. Докато подценяваш противника си ще губиш. А кой в тази среща е бил по-добър, показва резултатът. Така че Владо има много поздрави от Арменския поп, както се казва.