назад
Владо Николов: Проблемът е психологически
"Ние сме безспорно по-добрият отбор", заяви веднага след края на мача Словакия – България (3:2) капитанът на българския тим Владимир Николов.
Обратно в новинатаКоментари - Владо Николов: Проблемът е психологически | Корнер.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018