Това ще стане, ако променят начина си на игра в гостуванията на Стария континент.

През миналата еврокампания отборът бе твърде страхлив далеч от "Герена". Това го показват и резултатите. От 6 двубоя Левски няма успех при визитите си. За последно тимът би навън на 22 юли 2010 година. Тогава бе подчинен Дьндолк с 2:0 в Ейре. Но след това вече в пет двубоя сините не познават вкуса на победата - навъртяха четири загуби и равенство.

По-стряскащото е, че в последните 4 визити нападателите на столичани се схващат пред противниковата врата и не успяват да вкарат. Така серията на отбора без гол е малко повече от 8 часа - точно 422 минути. За последно Левски реализира в гостуването си на шведския Калмар. Тогава Жоазино откри резултата в 28-ата минута.

Но след тази среща тимът от "Герена" остана капо при визитите си на Спортинг, Лил и Гент и извъртя нулево равенство с АИК. Крайно време е да спре тази негативна поредица в Търнава, града, който бе част от синята приказка през сезон 2005/06, предаде Novsport.