За първи път от месец март, мач от Висшата лига се игра пред публика.

2000 фена на Уест Хем се настаниха по трибуните на Олимпийския стадион в Лондон, спазвайки нужната дистанция, но не успяха да видят победа на своя тим.

"Чуковете" загубиха с 1:3 от Манчестър Юнайтед, макар да водеха в резултата до 65-ата минута.

Така в рамките на седмица, "червените дявоили" постиганаха втори пореден обрат с три попадения в рамките на последните 30 минути от мача.

Резултатът откри Томаш Сучек в 38-ата минута, след като Деклан Райс отлично отклони топката към него, а чешкият национал довкара в опразнената врата.

Като по чудо на полувремето "чуковете" нямаха аванс от два гола, след като Себастиен Алер преодоля вратаря на Манчестър Юнайтед, но останал пред празната врата се подхлъзна.

Снимка: Getty images

През втората част обаче Манчестър Юнайтед значително подобри играта си, а обратът бе вдъхновен от страхотен гол на Пол Погба, който в 65-ата минута разстреля стража на домакините от далечна дистанция.

Само три минути по-късно пълният обрат бе факт, след като Телес изведе Майсън Грийнууд, а младият нападател на гостите не сбърка.

Манчестър Юнайтед създаде още няколко шанса, като при един от тях Маркъс Рашфорд се разписа, решавайки всичко в полза на "червените дяволи".

Така Манчестър Юнайтед се изкачи в топ 4 на класирането, на две точки зад лидерите Тотнъм и Ливърпул.

С точка по-млако от Юнайтед е градският им съперник Манчестър Сити, който по-рано днес без особени проблеми победи Фулъм с 2:0. В първия мач за деня пък отборите на Бърнли и Евертън направиха равенство 1:1.