Станислав Иванов получи шанс в състава на Чикаго Файър за домакинството на Торонто, след като в три поредни срещи остана да гледа двубоите от резервната скамейка.

Снощи бившият играч на Левски влезе в игра за последните 14 минути от двубоя при резултат 2:0 за своите, който се запази до края.

Две попадения на младия колумбиец Джон Дюран донесоха успеха за Чикаго и по този начин тимът се отлепи от дъното на Западната конференция, като вече е 12-и с 20 точки.

ВИЖТЕ ВИДЕО ОТ МАЧА И УЧАСТИЕТО НА ИВАНОВ >>>

Участието беше едва трето за Станислав, като другите две дойдоха през юни срещу Ди Си Юнайтед и Хюстън Динамо. Тогава българинът игра съответно 64 и 58 минути.

Иванов дебютира за Чикаго през юли миналата година и оттогава има 24 участия, като в нито един от мачовете не игра през всички 90 минути. Най-силният му период бе между февруари и април тази година, когато записа девет поредни участия.

Тогава дойде и единственото му попадение до момента с екипа на Чикаго - при победа с 2:0 над Ди Си Юнайтед.