Ювентус и Интер постигнаха победи в днешните мачове т италианската Серия "А'.

Седемкратният шампион Ювентус постигна нова трудна победа в гостуване.

"Бианконерите" победи новака Парма с 2:1, а суперзвездата Кристиано Роналдо отново не успя да се разпише.

Той има вече 180 минута в италианския елит, но така и не е поразил противниковата врата.

Головете за "Старата госпожа" отбелязаха Марио Манджукич във 2-та минута и Блейз Матуиди в 58-та, докато за Парма точен бе бившият играч на Рома и Арсенал - Жервиньо.

Успехът за Ювентус не дойде никак лесно, по подобие на този над Киево в първи кръг, но важното за гранда от Торино е, че след 3 кръга, има актив от 9 точки.

Тимът на Интер, който стартира разочароващо, успя да се вдигне с първата си победа за сезона.

"Нероадзурите" спечелиха гостуването си на Болоня с 3:0, а дебют направи Раджа Наинголан.

Бившият белгийски национал се вписа пергектно и бе сред най-добрите на терена.

Той вкара първия гол в в 66-та минута, а в самия край Антонио Кандрева и Иван Перишич оформиха крайния резултат.