Мъжкият волейболен тим на Добруджа 07, воден от Георги Петров, победи с 3-2 гейма (25:20, 21:25, 25:20, 21:25 и 15:6) при гостуването си на Ботев (Луковит) в среща от десетия кръг на Висшата лига, съобщават от пресцентъра на „Изида”.   Победата бе осма за добричлии в деветте изиграни срещи и ги остави на първо място след изиграните мачове от първия кръг на втория полусезон.   Добричлии започнаха в състав: Жулиен Георгиев, Христо Енков, Михаил Стоев, Петър Милушев, Илия Петков, Светослав Арнаудов, Христо Христов – либеро, а по-късно влязоха Калоян Канев, Петър Пенев, Милен Минчев, Николай Тодоров.   „Мачът в Луковит бе много оспорван. Целият отбор на Добруджа 07 игра с голямо желание и се бори да излезе като краен победител. В целия двубой имахме предимство в резултата, но леките спадове в играта ни дадоха възможност на силния отбор на домакините да спечели два от геймовете. Постоянството в началния ни удар и при посрещането ни дадоха възможност да излезем като крайни победители.