19 април 2017 Редактор: Юлиан Иванов
Виж 1 снимка
Сн.: БТА
”Чикаго” се наложи над ”Бостън” със 111:97
"Чикаго" се наложи над "Бостън" със 111:97 и нанесе втора поредна загуба в плейофите на шампиона от редовния сезон в Източната конференция.

Джими Бътлър завърши с 22 точки, 8 борби и 8 асистенции, а Раджон Рондо остана само на една борба от "трипъл-дабъл" след 11 пункта, 14 асистенции и 9 борби. Всички играчи от стартовата петица на гостите достигнаха двуцифрен актив, като Дуейн Уейд допринесе с 22 точки, 16 от които през второто полувреме, Робин Лопес завърши с 18 точки и 8 борби, а Никола Миротич се отличи с 13 точки и 7 борби, информира БТА.

"Чикаго" е домакин на следващите две срещи и при победи ще елиминира съперника още в първия кръг на плейофите.

Айзия Томас с 20 точки беше най-резултатен за "Бостън", който стартира отлично мача със серия от 7:0 точки, но още до края на първата четвърт гостите стигнаха до обрат и до края контролираха мача.

ДеМар Де Роузан вкара 23 точки, а Кайл Лаури наниза 22 за успеха на "Торонто" над гостуващия "Милуоки", с което резултатът в серията беше изравнен на 1:1 победи. Йонас Валанчунас се отличи с 10 точки и 10 борби за канадците.

Янис Антетокунмпо отново беше лидер за гостите с 24 точки и 15 борби, а Крис Мидълтън добави 20 точки, но това не беше достатъчно.

"Лос Анджелис Клипърс" също изравни резултата в серията срещу "Юта" на 1:1 победи след 99:91 като домакин.

Блейк Грифин завърши с 24 точки за успеха, Крис Пол се отличи с 21 точки и 10 асистенции, а ДеАндре Джордън добави 18 точки и 15 борби.

Домакините поведоха с 11 точки след първата четвърт при 29:18 и до края не допуснаха съперника до поведе нито веднъж. Гордън Хейуърд вкара 20 точки за "Юта".
Стани фен във Facebook

АНКЕТИ

20 Юли 2017

Ще се класира ли Лудогорец за групите на Шампионска лига през този сезон?

Резултати
04 Юли 2017Къде ще играе Димитър Бербатов през новия футболен сезон? 02 Април 2017Одобрявате ли формата за провеждане на българския футболен шампионат с разделяне на елитната дивизия на две групи (по 6 и 8 отбора) след редовния сезон?