Испанският център Пау Гасол ще играе в Чикаго Булс през новия сезон. Испанецът напусна Лос Анджелис Лейкърс и преминава при биковете като свободен агент. «Не беше лесно това мое решение. Но след преговори и доста обсъждане, реших да отворя нова страница в кариерата си. Така изборът ми е да играя за Чикаго Булс, написа Гасол в «Туитър”. Испанецът дори посъветва Кармело Антъни да преосмисли решението си за Никс и да се присъедини към новия му отбор.