Локомотив (Пд) ще гони оцеляване в А група с проектобюджет от 1,5 млн. лв. в първия си сезон след ерата “Константин Динев“, пише в-к “Труд“. И под ръководството на “черно-белите“ фенове и сдружение “Бъдеще за Локомотив“.“Трудно е един клуб да се управлява от само един собственик“, заяви Диан Колев от сдружението. “Локомотив е една голяма общност. Има хора в САЩ, Лондон, а най-много в България, които искат да помагат, и ние разчитаме на тях“.