EPA/БГНЕС
Яя Туре остава в ”Манчестър Сити”
Полузащитникът на "Манчестър Сити" Яя Туре е решил да не напуска клуба.
Халфът, чийто договор изтича през 2017 година, заяви, че всички се отнасят добре с него и е щастлив в отбора.
Думите му се различават от тези в края на миналия сезон, когато котдивоарецът се оплака от отношението на ръководството към него и беше готов да премине в "Пари Сен Жермен", припомня Фокус.
"От "Сити" винаги са били добри към мен и семейството ми. Винаги ще помня това. Имам договор с отбора до 2017 година и ще остана колкото се може повече в клуба. Не обръщам внимание на слуховете, че ще напусна. Искам да остана заради феновете и да им го кажа, защото им го дължа. Има по-важни неща от парите. Идеалният вариант е да съм здрав и да следвам правилния път. Отборът е добре подготвен и ще сме отново шампиони", каза Туре, цитиран от "Sky Sports".