Килото Рашард Люис подписа договор за един сезон с отбора от НБА Далас. 34-годишният баскетболист бе свободен агент, след като напусна Маями Хийт. Той има две участие в Мача на звездите и бе част от тима на горещите през 2013 година, когато станаха шампиони. В същото време Крис Андерсен подписа нов договор с Маями. 36-годишният баскетболист парафира за следващите два сезона срещу 10 милиона долара.