Двама големи футболисти се прегърнаха и разцелуваха на стадион “Ето парк” в Дьор - Борислав Михайлов и Саво Милошевич, пише в. “Труд“. Сръбската легенда е директор на юношеските и младежките национални отбори на западната ни съседка. Централният нападател има 102 мача и 37 гола за “плавите”.Михайлов “захапа” Милошевич за последния му мач с националния екип - 6:1 за Сърбия срещу България в контрола и бенефис на аса в Белград на 19 ноември 2008 г.