Селекционерът на националния отбор на България при юношите Александър Димитров заяви пред Дарик радио след поражението с 0:1 от Украйна, че има много дълбоки причини за загубата, които „трябва да се изкрещят“. Наставникът обаче не навлезе в конкретика какво точно има предвид. Той изрази пред медиите съжалението си, че Антонио Вутов се е нагърбил да изпълни дузпата в мача, вместо Радослав Цонев.