Членът на Управителния съвет на сдружение „Бъдеще за Локомотив“ д-р Константин Думанов обяви днес, че ръководството ще спази обещанието си и ще премира футболистите при успешен мач срещу Славия.Ето какво каза и д-р Думанов на пресконференцията на Лаута:Търсенето на спонсори е основното нещо, което сме си поставили като цел. Да можем да намерим хора, които да поемат Локомотив и да имат дългосрочна визия за развитието на клуба.