Сръбският баскетболист Марко Ярич категорично отрече твърденията в световната преса, че се е върнал при съпругата си - моделът Андриана Лима. Бразилската красавица изрита спортиста преди известно време, след като го хвана в изневяра. Интересното е, че месец по-късно звездната двойка бе забелязана на почивка в Черна гора. Според информацията Ярич и Лима са наели половин хотел само за себе си. Тогава се заговори, че бразилският модел е простила изневярата на съпруга си и отново са заедно. Баскетболистът обаче опроверга тази информация с доста интересно обяснение. «Четох, че сме се сдобрили с Адриана... Все едно Путин и Обама да играят «Не се сърди човече”. Не сме заедно”, написа сърбинът в профила си в една от социалните мрежи.