Новият-стар футболист на Локо (Пд) - Мартин Камбуров коментира завръщането си на „Лаута“.Нападателят напусна ЦСКА и отново облече екипа на „черно-белите“.„Ако трябва да бъда честен, на Локомотив ще бъде доста трудно с оглед ситуацията в клуба. Необходимо е да се подкрепи новото ръководство, в лицето на адвокат Колев и хората, които правят каквото могат.