Селекционерът на юношеския национален тим Александър Димитров коментира в „Спортно шоу Гонг“ по „Дарик“ радио скандала с черно тото, който избухна около отбора, като се опита да повдигне леко завесата върху случилото се.„Напрежението беше много голямо, защото разбрахме на 16-и срещу 17-и, часове преди да излетим за Виена. Чест прави на състезателите - те ми казаха за предлагане на подкупи за симулативна игра с цел да загубим катастрофално.