БФС е в напреднали преговори с шефовете на футболната федерация на САЩ за контрола с янките, а мачът ще е в чест на 20-годишнината от българското американско лято. Почти е уреден двубой, в който тимът на Юрген Клинсман ще ни гостува на стадион “Васил Левски“ на 13 ноември, пише вестник “Труд“. Преди 20 години именно в САЩ българският футбол написа своята златна страница, а все още по света обикалят снимките на плачещия Клинси след четвъртфинала с Германия на “Джайънт стейдиъм“ в Ню Йорк.