Силистра отново ще има отбор във В група, след като беше създаден и включен в Североизточната зона четвърти клуб с името Доростол. Това е Доростол 2013, който до скоро имаше само детско-юношеска школа, но сега се обединява с клуб от региона, който е спечелил промоция. Така след ФК Доростол, Доростол 2003 и Доростол 2010, е създадена регистрация и на Доростол 2013.