Локомотив (Пловдив) направи 0:0 срещу младежкия тим на клуба в учебна игра, която се състоя в едно полувреме от 45 минути, съобщиха от Лаута. В спаринга взеха участие двама футболисти на проби - Маргарит Георгиев и юношата на ЦСКА Владимир Иванов, които обаче не впечатлиха треньорския щаб и бяха освободени. Неофициален дебют пък направи последното ново попълнение в отбора - Здравко Илиев.