Старши треньорът на Локо (Пд) Неделчо Матушев обяви, две нелепи грешки са предрешили мача с Лудогорец.„Първите два гола сами си ги вкарахме, които ни усложниха ситуацията. Напрежение ли? И аз не мога да си обясня. На полувремето ги успокоих момчетата. Лудогорец е класен отбор. Не искам да изтъквам кой е сгрешил кой е вкарал. Гледаме напред, това е Локомотив, играем за победа във всеки мач.