С настроение и нагласа за победа ще излезе утре на стадион “Бончук“ в Дупница срещу местния Марек отборът на Локомотив (Пловдив). Днес наставникът на “черно-белите“ Неделчо Матушев даде традиционната си кратка пресконференция.“Тръгваме с една единствена мисъл, както във всеки мач, победа над Марек. Какво ще стане ще покаже самият развой на мача, но ние тръгваме за победа“.