Полузащитникът на Локо Пд Дани Кики вярва, че отборът ще спечели в Дупница. Той сподели, че ръководството е осигурило нужния комфорт за работа. „Няма да подценим който и да било, включително Марек. Чака ни здрава битка. Отиваме, за да спечелим. Мисля, че стартирахме шампионата добре с оглед на противниците, с които играхме, и времето за подготовка, което имахме.