Юношеският национален отбор на България до 19 г. ще изиграе четири приятелски срещи със своите връстници от Албания и Македония.Момчетата на Методи Деянов в момента се подготвят на базата в „Царско село“, където ще останат до 28 август.На същия ден, в 07:00 часа, тимът ни ще отпътува с автобус за Албания, където ще изиграе първата си приятелска среща.